Naz Elmas’tan tek celsede boşanmıştı! Erol Özmandıracı yeni sevgilisiyle görüntülendi

2014-2015 yılları arasında Emre Kıramer’le evli kalan ve son dönemde sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle adından sıkça söz ettiren Naz Elmas, 2019 yılında yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte olduğu, kendisinden 17 yaş büyük iş insanı Erol Özmandıracı ile Esma Sultan Yalısı’nda nikah masasına oturmuştu.

Düğün sonrası kamera karşısına geçen Naz Elmas, çok mutlu olduğunu söyleyerek, “Bizim bir araya gelme sebebimiz Cimbomluluğumuz. Erol’u ilk gördüğümde evleneceğim insan olduğunu anlamıştım” demişti.

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Ancak çiftin evliliği çok uzun sürmemiş; Naz Elmas, Temmuz 2022’de avukatı aracılığıyla Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvurarak eşi Erol Özmandıracı’ya ‘anlaşmalı’ olarak boşanma davası açmıştı.

Oyuncu, 3 yıllık evliliğini bitirme nedeni olarak fikri ve ruhi anlaşmazlığı gerekçe göstermişti. 10 dakika süren duruşma sonrası tek celsede boşanan ikili, ortak bir açıklama yaparak evliliklerini karşılıklı saygı, anlayış ve mutabakat çerçevesinde noktaladıklarını belirtmişti.

SORULARA CEVAP YOK!

İş insanı Erol Özmandıracı önceki akşam Piyalepaşa DG Art’da Ezgi Güneştekin’in resim sergisine yeni sevgilisi Çınar Bozyel ile geldi.

Gazetecileri görünce sorulacak olan sorulara cevap vermeyeceğini söyleyen 57 yaşındaki iş insanının keyfi yerinde olduğu görüldü.

Özmandıracı’nın sevgilisiyle selfie çekildiği anlar da kameralara yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir